2002 yılında Artı Mimarlık adı altında kurulmuş : mimari tasarım proje hizmetleri ve kontrollük alanlarında hizmet veren firmamız , 2005 yılından itibaren inşaat sektöründe de faaliyetlerine başlamış olup, 2008 yılında Bandırma ÖZBEK İNŞAAT & MİMARLIK TURİZM LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır.

      Firmamız mimari proje ,uygulama ve teknik kontrollük hizmetlerini bir bütün olarak ele almakta olup, bu kapsam ve firmamızın kalite prensipleri doğrultusunda değerlendirilmektedir. 2005 yılından beri yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız gerçekleştirdiği konut projeleri ile bir çok aileyi ev sahibi yapmıştır. "Her zaman bir öncekinden daha yüksek kalite" prensibiyle çalışmalarımız devam ederken , müşterilerimizin memnuniyeti ve projelerimize gösterdiği teveccüh bizleri mutlu ediyor.

     Tasarımlarımızı hayata geçirirken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştiriyor,sürekli yeni teknoloji ve malzemeleri kullanarak, insanlara konfor sunmayı amaçlıyoruz.  Bu yüzdendir ki her geçen gün altına imzamızı attığımız işler gelecektede daha kaliteli projelerin habercisi oluyor.

 

Vizyonumuz

Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.


Misyonumuz

  • Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.
  • Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmasını sağlamak.
  • Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.
  • Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

 

                                                                                   bandırma evden eve nakliyat bandırma web tasarım  ceviz fidanı